Klub horských běžců Radegast
Nahoru/Vertical | Běh na Lhoty | Běh veřovickým hřebenem | Členové týmu | Dění v klubu | Běh na Radhošť

Členové týmu

Lukáš Suchánek

Zakládající člen a šéf klubu. Hlavní pořadatel závodů a ostatních klubových akcí. K běhání přešel od silniční cyklistiky. Silnice si tak už užil dost, proto na ni vyběhne jen velmi zřídka. Horské běhy kombinuje se skialpinismem (závody na Slovensku a v Polsku) anebo vezme batoh na nějaký alpský výstup či přechod svých oblíbených Východních Karpat.

Libor Pečenka

I když na vysvědčeních měl nejhorší známky z tělocviku, na horách se přece jen trochu rozpohyboval. Za 10 let běhání v "normálních" botách mu ale tělo řeklo, že to pro něj není ono. Po několikaleté zdravotní pauze opět běhá zásluhou minimalistické obuvi, zejména sandálů vlastní výroby. Vedle postupných sandálových inovací vyšpekuloval také dřevěnou časomíru používanou při vyhodnocení závodu Nahoru/Vertical.

Tomáš Sehnal

Horolezec z oblasti Skalný u Hostýna. Má proto při horských bězích neobyčejně vyvinutý cit pro terén. Pro svou vytrvalost je postrachem všech afrických běžců a slovenských skialpinistů.

Radomír Šnevajs

Horal tělem i duší, ani jeho proto na silnici běhat neuvidíte. Kde všude byl po světě na horách, by mohl dlouho vyprávět. Z Valašska rád zajíždí vybíhat východnější kopečky od Povážia po Ta3. Naozaj dobre tam na pretekoch Radeka poznajú.

Michaela Šnevajsová

Radkova manželka. Prozatím se věnuje zejména výchově nové generace horských svišťat, ale třeba nás za pár let všechny překvapí.

Radek Chumchal

Silniční cyklista a fanoušek Tour de France. Žádný kopec není pro něj dostatečně těžký a dlouhý, musí je všechny pokořit. Lukiho parťák na tréninkových beskydských skialpových výšlapech. Natrénoval tím už i na závod dvojic "Bokami Západných Tatier".
Poslední aktualizace stránky proběhla dne 27. 02. 2017 v 20:32 hod.
Stránky a neoznačené fotografie © 2004 - 2022 Stanislav Solánský. Použití fotografií a materiálů je možné jen s písemným svolením autora.